Thursday, November 3, 2011

An Apple a Day

This week a local store sold 10 varieties of apples for $.59/lb.  I took the opportunity to get one of each to do a taste test.  I know some will be best for snacking and others for cooking. Which is your favorite?













No comments:

Post a Comment

Have a JOYful day!
Leave a comment or an email if you like.
I will enJOY either.
Please LEAVE YOUR EMAIL ADDRESS if you need a reply.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...